Instagram
 604 77 21 77
 sekretariat@szuchabc.pl

Adres rejestracyjny

Szucha Business Center oferuje możliwość zarejestrowania jednoosobowej działalności gospodarczej lub innego podmiotu gospodarczego, np. w formie spółki kapitałowej lub spółki osobowej. Twoja siedziba w centrum Warszawy.

Obsługa korespondencji

Nasi pracownicy po odebraniu korespondencji, w zależności od wyboru pakietu, dokonują jej utrwalenia w wersji elektronicznej za pomocą skanu i przesyłają ją do Państwa za pośrednictwem poczty email albo na wskazany adres email wysyłają powiadomienie o odebraniu korespondencji w celu osobistego odbioru w siedzibie Szucha BC.

Wynajem sal konferencyjnych

Na Państwa życzenie zorganizujemy konferencję w samym centrum Warszawy. Do Państwa dyspozycji będzie elegancka sala i dostęp do powierzchni umożliwiającej prezentację indywidualne lub grupowe.

Obsługa połączeń firmowych

W ramach świadczonych usług prowadzimy również obsługę telefoniczną naszych Klientów. Odbieramy połączenia przychodzące i informujemy o Państwa dostępności i udzielamy informacji o Państwa aktualnej aktywności np. urlop, spotkanie.

Doradztwo strategiczne rozwoju firmy

Pomożemy Państwu rozpocząć prowadzenie działalności gospodarczej w zakresie i rozmiarze odpowiadającym Państwa potrzebom biznesowym. Dotychczasowa współpraca z Klientami z wielu branż umożliwia nam zaprezentowanie różnych możliwości rozwoju Państwa firmy.

Usługi księgowości

Obsługa księgowa jest dostosowana indywidualnie do potrzeb i wymagań Klientów. Na bieżąco mogą Państwo uzyskać pełną informację o prowadzonej przez siebie działalności oraz poradę i podpowiedź dotyczących kwestii podatkowych czy dokumentacyjnych. Prowadzimy uproszczoną oraz pełną księgowość.

Dlaczego warto?

  • Unikalna i reprezentacyjna lokalizacja Twojej firmy
  • Proste zasady współpracy
  • Możliwość rozpoczęcia współpracy w ciągu 24H
  • Pakiety korzyści dostosowane do różnych potrzeb
  • Dedykowany Opiekun Biznesowy
  • Biuro już od 209 zł miesięcznie

Wypełnij formularz, Opiekun Klienta skontaktuje się z Tobą w ciągu kilku godzin